Ця анкета складається з 3-ох блоків.

У першому, інформаційному блоці, вам необхідно розповісти про себе та свою підприємницьку діяльність. У другому блоці просимо залишити дані про власний бренд, аби ми змогли краще зрозуміти суть вашої діяльності. Третій блок, мотиваційний, стосується розвитку вашого бізнесу: розкажіть, будь ласка, чому хочете взяти участь у конкурсі, а також зробіть та завантажте відео не більше 1 хвилини з відповідями на питання.

На заповнення анкети знадобиться всього 15-20 хвилин.

Будь ласка, завантажте відео до 1 хвилини з відповідями на такі питання: хто ви, у чому суть вашого бренду та чому хочете стати резиденткою платформи Всі. Свої, а саме бути представленою в одному з магазинів на головній вулиці країни та на онлайн-платформі vsisvoi.ua? Розмір вашого відео не має перевищувати 25 МБ. Якщо розмір вашого відео перевищує 25 МБ, будь ласка, скористайтесь будь-яким безпечним сервісом для зменшення розміру відео.

(рекомендовані параметри відео: .mp4, не більше 1200х720, до 50 с, до 25 МБ з наступною назвою: Назва бренду_Прізвище_відео)
Подати заявку
Онлайн-трансляція
# П І Д Т Р И М А Й С В О Ї Х
Будь ласка, завантажте фото продукції (3-5 світлин до 5 МБ кожна у форматі JPEG або PNG з наступною назвою кожного файлу: Назва бренду_Прізвище_№ фото).
Made on
Tilda